Najlepszy czas na działanie jest TERAZ!

Mark Fisher

O nas

Dbamy o rozwój potencjału ludzkiego w firmie.

CorpoWell to unikalna inicjatywa szkoleniowa mająca na celu uruchomienie i dbanie o potencjał ludzki w organizacji w unikatowym, bo kompleksowym wymiarze. Zmieniamy, wspieramy, rozwijamy i edukujemy człowieka w organizacji począwszy od jego zdrowia fizycznego i psychicznego aż po rozwój umiejętności, osobistych talentów i kompetencji. Wg nas największe efekty nad rozwojem kompetencji pracownika osiąga się rozpoczynając od pracy nad jego zdrowiem fizycznym i emocjonalnym. Dzięki takiemu widzeniu człowieka w organizacji wprowadzamy trwałe zmiany w zachowaniach, nawykach, umiejętnościach, a proponowane rozwiązania strategiczne programów rozwojowych i zdrowotnych przynoszą nie tylko wyraźny wzrost efektywności i zaangażowania pracowników ale i wymierne korzyści biznesowe dla firmy.

W każdym z tych obszarów działamy kilkuwymiarowo i wielotorowo.

SZKOLIMY. EDUKUJEMY. MOTYWUJEMY. INTEGRUJEMY

Co nas wyróżnia przy współpracy z naszymi klientami przy projektach „szytych na miarę, czy szkoleniach zamkniętych, audytach i analizach oraz pracy indywidualnej:

Pracujemy z nastawieniem na efekty. Współpracując z daną firmą pamiętamy o jej uwarunkowaniach kulturowych oraz środowiskowych. Patrzymy systemowo na ludzi i organizacje a pokazując nowe możliwości, szanujemy ich wyjściowy punkt widzenia. Dużą wagę przykładamy do wartości i postaw. Preferujemy rozwój ewolucyjny, szanując dotychczasowe osiągnięcia, będące punktem wyjścia do dowolnej zmiany. Rekomendacje naszych klientów świadczą o naszej rzetelności i zaangażowaniu, a także o wysokim poziomie wiedzy kadry trenerskiej.

Nasze wartości:

 

Bliskość

Jesteśmy blisko klienta, chcemy zrozumieć jego potrzeby, cele, wyzwania, oczekiwania, styl, osobowość.

Odpowiedzialność

Realizujemy rzetelnie każde zadanie. Dbamy o WYNIKI, JAKOŚĆ I ZAUFANIE.

Rozwój

Pobudzamy do rozwoju, trwałych i realnych zmian u siebie i naszych klientów.

 

Dlaczego warto z nami pracować?

 

–  Oferujemy unikatowe i kompleksowe podejście do człowieka w organizacji i doradztwo w każdym zakresie jego rozwoju.

–  Podstawą naszej pracy z klientem jest solidny Audyt Potrzeb dzięki temu szyjemy programy „na miarę” dostosowując działania do aktualnych potrzeb pracowników i obecnej sytuacji firmy.

– Dysponujemy szeroką gamą warsztatów i szkoleń ~ 70 tematów. Wszystkie warsztaty i szkolenia zostały skonstruowane w taki sposób, by były ciekawe, praktyczne, odpowiadały na potrzeby pracowników ale również przynosiły konkretne, wymierne korzyści firmie.

– Dbamy o wyjątkową atmosferę naszych szkoleń, staramy się ją tworzyć w taki sposób, by każdy mógł pracować w sposób komfortowy i nieskrępowany.

– Ważne dla nas jest budowanie otwartych i uczciwych relacji zarówno z uczestnikami podczas szkoleń jak i z osobami decyzyjnymi w firmach.

– Wykonujemy naszą pracę z należytym zaangażowaniem, zawsze na 100% i z sercem.

– Stale utrzymujemy w ocenach naszych klientów najwyższą notę ~ 5,92.

Zatrudniamy ~ 50 trenerów – wyłącznie najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, wieloletnich praktyków i pasjonatów.

Cenimy sobie profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta oraz najwyższą jakość oferowanych usług. Pracujemy na wysoki poziom zaufania naszych klientów, dlatego niemal każda firma do nas wraca.

– Zapraszamy do współpracy partnerów którzy wnoszą dodatkową wartość w postaci produktów, usług, miejsc, wiedzy specjalistycznej. Dzięki nim możemy zaoferować dodatkowe benefity dla firmy.

 

Wzmacniamy zaangażowanie

Uwalniamy energię do działania

Podnosimy efektywność organizacji

Wprowadzamy radość i lepszą atmosferę

Zmieniamy nawyki – wprowadzamy realne zmiany

Uruchamiamy potencjał pracownika i potencjał grupy

 

Zapraszamy Państwa do spotkania z nami!

 

 


Audyt potrzeb

Szkolenia
Warsztaty
Wykłady

Coaching
Doradztwo

Kompleksowe Programy Corporate Wellness

Edukacja
Materiały drukowane
Platformy - Aplikacje

Eventy
Wyjazdy integracyjne
Konferencje