Najlepszy czas na działanie jest TERAZ!

Mark Fisher

Work-Life Balance

Work-life balance jest bardzo ważnym elementem wpływającym na efektywność i wydajność pracownika ale również na wizerunek pracodawcy. Aż 85 procent pracowników uważa, że to właśnie pracodawca jest odpowiedzialny za ich zdrowie i dobre samopoczucie. Co ważniejsze,
30 procent deklaruje,
że odejdzie z firmy, jeśli szef nie zatroszczy się należycie o well-being w miejscu pracy. 60 procent pracowników przyznaje, że jeżeli czują się zadowoleni z pracy, są bardziej wydajni, a ponad połowa jest bardziej skoncentrowana.

Nadchodzi rynek pracownika, a pracodawcy, aby utrzymać i zatrudniać najlepszych, muszą  myśleć nie tylko o wymaganiach wobec nich, ale również o zdrowiu i samopoczuciu zatrudnionych. Na znaczeniu zyskuje zatem strategia Corporate Wellness – harmonia między ciałem, duszą i umysłem, zapewnia ona bowiem maksymalną efektywność człowieka w życiu zawodowym.

Jak pokazują wyniki badań praca ma wpływ na życie osobiste i odwrotnie. Jeśli pracownicy  dobrze czują się w firmie, jeśli pracodawca słucha ich potrzeb to mniej chorują, bardziej angażują się w realizację swoich zadań, a także lepiej funkcjonują w życiu zawodowym ale też poza zawodowym. Jeśli pracownik ma dobre relacje z dziećmi, rodziną, czas dla przyjaciół, czas na swoje pasje, potrzeby, potrafi wypoczywać, umie lepiej zarządzać swoimi emocjami to czerpie z życia satysfakcję również na poziomie pracy zawodowej i rozwoju zawodowego.

Dlatego warto dbać o ten aspekt w organizacji.


PRZYKŁADOWE WARSZTATY

 

MOJA MAPA POTRZEB – JAK ZNALEŹĆ CZAS I ENERGIĘ NA SWOJE POTRZEBY?

EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE WYBORAMI I SOBĄ W CZASIE.

PRACUJĄCY RODZIC – JAK PRACUJĄC BUDOWAĆ RELACJE Z DZIEĆMI?

JAK ZROZUMIEĆ NASTOLATKA?

JAK STAWIAĆ DZIECKU GRANICE?

SZTUKA REGENERACJI – JAK ZADBAĆ O SIEBIE, BY ZREGENEROWAĆ SIŁY I UMYSŁ.

JAK ŚWIADOMIE BUDOWAĆ SWÓJ WIZERUNEK W PRACY I NA CO DZIEŃ? ZNAJDŹ SWÓJ STYL I WZMOCNIJ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI.

ROZWIŃ SWOJE PASJE I DOŁĄCZ DO INNYCH – TALENT, KREATYWNOŚĆ I MARZENIA.


Audyt potrzeb

Szkolenia
Warsztaty
Wykłady

Coaching
Doradztwo

Kompleksowe Programy Corporate Wellness

Edukacja
Materiały drukowane
Platformy - Aplikacje

Eventy
Wyjazdy integracyjne
Konferencje