Najlepszy czas na działanie jest TERAZ!

Mark Fisher

Wykłady

WYKŁADY MOTYWACYJNO-INSPIRUJĄCE

JAKO PREZENT ŚWIĄTECZNY LUB INSPIRACJA NA

NOWY ROK 2021

dla Pracowników i Managerów

 

maki_tosk4130725_0106_mkclip hamak1

 

BALANS PRACA  – ŻYCIE
Jak znaleźć równowagę w życiu i zwiększyć swoją efektywność w obydwu obszarach?

Wykład jest kierowany do wszystkich, którzy chcą zatrzymać się na chwilę i spojrzeć na swoje życie z pewnej perspektywy, podsumować priorytety i cele życiowe. Zwiększyć własną motywację do działania i zapobiegać wypaleniu zawodowemu. Jednocześnie realizować swoje pasje, mieć czas dla przyjaciół. Umieć zarządzać swoim czasem i emocjami tak, by być w każdym obszarze życia na 100%. Celem spotkania jest zainspirowanie/zachęcenie/pobudzenie do zmiany, budowanie świadomości swoich indywidualnych zasobów i potrzeb w poszczególnych obszarach życia, by poprawić swoją satysfakcje i efektywność w życiu zawodowym.

WYPOCZYNEK DLA UMYSŁU –
Jak radzić sobie ze stresem i regenerować siły?

Wiedza na temat umiejętności radzenia sobie ze stresem, sposobów regeneracji i umiejętność prawdziwego wypoczywania  pozwoli na utrzymanie zdrowia, koncentracji i efektywności na co dzień, zabezpieczając przed konsekwencjami przewlekłego zmęczenia i permanentnego stresu. A uzyskany wewnętrzny spokój otworzy nas na kreatywność, poczucie własnej wartości i moc sprawczą zarówno w życiu jak i w pracy. Wykład jest też przekrojem różnych technik relaksu ciała i umysłu, co daje uczestnikom ogromnie cenną wiedzę do stosowania na co dzień w pracy i poza nią.

MAPA MOICH MARZEŃ –
Jak skutecznie wyznaczać i realizować swoje cele?

Żyjesz z dnia na dzień, codziennie powielając scenariusz  podobny do wczorajszego dnia? Jeżeli chcesz wydostać się z „Dnia świstaka”, otworzyć na swoje pragnienia, marzenia i potrzeby, po to by zacząć je realizować, reżyserując własne życie ze sobą w roli głównej, to zapraszamy na Mapę Marzeń. Spotkanie pokarze uczestnikom że marzenia mogą się spełniać, że cele da się osiągać jeśli tylko w to uwierzymy i nadamy temu lekkość. Spotkanie ma na celu wypracowania wizji na przyszłość, odnalezienie osobistych blokad w trakcie tworzenia wizji i planowania, jak skutecznie wyznaczać sobie cele.

 WEWNĘTRZNY PRZEWODNIK –
Jak stać się swoim własnym coachem? 

Wykład ma na celu uruchomienie źródeł wewnętrznej motywacji. Tu znajdziesz odpowiedź jak myśleć pytaniami – sztuka zadawania właściwych pytań sobie i innym. Dotkniemy twórczej analizy i rozwiązywania problemów – techniki kreatywnego myślenia. Zainspirujemy się do metod aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu. Wykład wyzwoli w nas codzienną porcję pozytywnej energii – techniki wspomagające koncentrację uwagi, pozbywanie się negatywnych nastawień, nauka czerpania radości w życiu.

 W DIAMENTOWYM LUSTRZE –
Jak odkryć swoje mocne strony i wzmacniać poczucie własnej wartości i sprawczości? 

Czy to możliwe zaprzyjaźnić się z samą sobą? Jak można dać sobie wsparcie, lepiej zadbać o siebie i swoje potrzeby? Jak odkryć swoje mocne strony, by móc na nich bazować w trudnych chwilach? Podczas wykładu odpowiemy sobie na te pytania i odkryjemy sposoby na lepsze traktowanie samego siebie. Stworzymy bazę, na której można budować własny potencjał.

 MOC TWOJEJ KREATYWNOŚCI –
Trening twórczego myślenia w  podejmowaniu
decyzji i wyzwań zawodowych.

Spotkanie to pozwoli Wam odkryć jak znaleźć rozwiązania sytuacji które wydają się Wam patowe. Otwiera umysł, głowę, wyobraźnię, uruchamia takie przestrzenie naszego umysłu, których wcześniej nie odkryliście. W zaskakujący sposób zobaczycie jak dzięki otwartości umysłu w krótkim czasie możecie wygenerować wiele rozwiązań dla jednej trudnej sytuacji, która przydarza Wam się w pracy. Od zwariowanych pomysłów do genialnych rozwiązań!  Prowokacyjne i pełne pytań i niesamowitych sztuczek i zadań spotkanie dotyka ukrytych marzeń  natury ludzkiej. Na tym spotkaniu zobaczysz jak bardzo WARTO zobaczyć jak NOWE jest inspirujące, że nie ma sytuacji bez wyjścia… mało tego wyjść jest bardzo wiele. I wreszcie – komu kreatywność w życiu i biznesie naprawdę się opłaca?

GARNITUR KONTRA GARSONKA –
Jak budować dobre relacje w pracy – krótka instrukcja obsługi dla kobiet i mężczyzn. 

Wykład dotyczący krótkiej obsługi kobiet i mężczyzn. Porozmawiamy o wrodzonych odrębnościach w strukturze mózgu, które sprawiają, że obie płcie różnią się od siebie pod względem emocjonalnym i społecznym. Wykład ma na celu doskonalenie umiejętności pracowników na płaszczyźnie budowania udanych relacji między kobietami a mężczyznami w pracy. Celem nadrzędnym jest uświadomienie, że prawdziwą harmonię w relacji zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu osiągamy wtedy, gdy nasze różnice uzupełniają się. Spotkanie ma na celu zbudowanie wzajemnej empatii i zrozumienia pomiędzy kobietami, a mężczyznami i udoskonaleniu komunikacji pomiędzy nimi.

STRECHING UMYSŁU i FITNESS DLA SZARYCH KOMÓREK
kreatywność umysłu poprzez zabawę i doświadczanie

Czego możemy nauczyć się od Leonarda Da Vinci i dzieci? Czy mówienie po włosku gwarantuje nam kreatywność? Dlaczego nasz umysł kocha rutynę? Kogo karmisz w sobie  Jaszczura czy Geniusza? Milczenie jest  złotem?  Kiedy nie warto szybko odpowiadać? Jaka siła  innowacji drzemie w relaksie? Nawet nie wiesz czego nie wiesz o sobie i swoim umyśle Te i inne pytania rozwikłamy wspólnie, rozciągając nasz umysł wzdłuż i w szerz nie stroniąc od zabawy i humoru i ciekawych sztuczek umysłu i ciała. Bo jeśli nie ma radości to nic nie zadziała właściwie. Warsztat otwiera umysł na kreatywne  rozwiązywanie spraw, widzenie codzienności oraz niezwykle rozluźnia atmosferę  w pracy. Jest ogromną inspiracją do rozwoju osobistego.

AKADEMIA STYLU –
jak dobrze czuć się w swojej skórze i budować swój wizerunek w pracy i poza nią. 

Znajomość zasad ubierania pomaga nam w pozawerbalnej komunikacji, pozwala podkreślić naszą kompetencję, powagę i odpowiedzialność. Strój może zwiększyć lub zmniejszyć dystans. Liczy się też pierwsze wrażenie. Strój powinien być odzwierciedleniem naszego wnętrza. Stanowić spójną całość z naszymi upodobaniami Wspierać nas w naszych działaniach i pomagać osiągać cele. Warsztat jest dla wszystkich, którym zależy na zbudowaniu swojego świadomego wizerunku. Dla tych którzy chcą pokonać ograniczenia związane z wyglądem, zwiększyć kompetencje w zakresie radzenia sobie z doborem kolorystyki do typu urody i osobowości, zwiększyć kompetencje w zakresie postrzegania swojej sylwetki i jej geometrii. Dowiemy się jak dobierać strój do różnych okoliczności. Warsztat jest bardzo relaksujący, lekki i buduje przemiłą atmosferę w grupie jest często inspiracją do zawiązywania przyjaźni.

Formuły:

Poniższe tematy możemy dla Państwa realizować w dwóch formułach: warsztat lub wykład.

  1. Interaktywny wykład motywacyjno-inspirujący
    dla wszystkich pracowników grupa od 20 do 200  osób

    Czas trwania: 1,5 – 2 godziny

  1. Warsztat
    grupa do 20 osób

    Czas trwania: 3 godziny

Miejsce i termin wykładów: do ustalenia z klientem (siedziba firmy lub wyjazdowo)

 Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Aga Skłudzka

Aga.skludzka@corpowell.pl

Tel. 696 872 474


Audyt potrzeb

Szkolenia
Warsztaty
Wykłady

Coaching
Doradztwo

Kompleksowe Programy Corporate Wellness

Edukacja
Materiały drukowane
Platformy - Aplikacje

Eventy
Wyjazdy integracyjne
Konferencje